Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
#SG PROtips - Wskazówki techniczne 0
#SG PROtips - Wskazówki techniczne

Kolejny wpis z serii #SG PROtips będzie traktował o aspektach technicznych pracy z kosmetykami do detailingu. Wskazówki które znajdziecie poniżej pomogą Wam uniknąć błędów, które często są popełniane przez początkujących, jak i bardziej zaawansowanych detailerów.

 

Seria #SG PROtips ma na celu w prostu sposób zwrócić uwagę na aspekty, o których nie mówi się w poradnikach do detailingu. Często szczegóły sprawiają, że nie jesteśmy zadowoleni z efektu finalnego naszej pracy z samochodem. Możemy w łatwy sposób ustrzec się błędów i dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu, nerwówów i pieniędzy. Zapraszamy do lektury #SG PROtips pt. "Wskazówki techniczne".

#PROtip - Rękawiczki, rękawiczki, rękawiczki

Zawsze używaj rękawiczek ochronnych, jeśli zachodzi możliwość podrażnienia rąk.

#SG PROtips - Wskazówki techniczne 

#PROtip - Zawsze czytaj etykiety!

Przed użyciem kosmetyku, przeczytaj dokładnie jego etykietę. Unikniesz najprostszych błędów i osiągniesz zadowalający efekt swojej pracy. 

#SG PROtips - Wskazówki techniczne 

#PROtip - Pracuj na chłodnym lakierze

Staraj się pracować na chłodnym lakierze, w zacienionym miejscu. Wysoka temperatura sprawi, że efekt Twojej pracy będzie znacząco odbiegał od zamierzonego.

#SG PROtips - Wskazówki techniczne 

#PROtip - Myj "na dwa wiatra"

By utrzymać lakier w idealnej kondycji jak najdłużej, zastosuj metodę mycia na dwa wiadra. Wody z szamponem nabieraj z jednego wiadra, a rękawicę płucz w drugim. Upewnij się, że w obydwu wiadrach posiadasz separator brudu, tzw. Grid Guard.

» Metoda mycia na dwa wiadra - wideo-poradnik

#SG PROtips - Wskazówki techniczne 

 


Interesujesz się detailingiem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? W Shiny Garage Training&Developement Center znajdziesz odpowiednią propozycję szkolenia, dopasowaną do Twoich potrzeb:

Szkolenie: Detailing wnętrza Szkolenie: Valeting - dokładne mycie i szybka pielęgnacja wnętrza Shiny Garage OUTLET- wyjaśniamy co to takiego i jak funkcjonuje

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl