Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Shiny Garage OUTLET - co to takiego i jak funkcjonuje 0
Shiny Garage OUTLET- wyjaśniamy co to takiego i jak funkcjonuje

Rotacja produktów to rzecz całkowicie naturalna w każdej firmie. Podczas gdy w ofercie pojawiają się nowe pozycje, poprzednie produkty często trafiają na wyprzedaże, bądź są utylizowane. My, będąc zwolennikami rozwiązań bardziej przyjaznych środowisku, postanowiliśmy wybrane kosmetyki wprowadzić ponownie do obiegu, zamiast je niszczyć. Tak powstała idea Shiny Garage OUTLET, która pojawiła się w naszym sklepie online kilka tygodni temu.

W jej skład wchodzą nie tylko środki, których produkcja już się zakończyła, ale również nietypowe pojemności (na przykład pochodzące z indywidualnych zestawów), limitowane edycje, czy na przykład pozycje z nieaktualnymi etykietami. Takie rozwiązanie pozwala nam z czystym sumieniem zaoferować Ci pełnoprawne produkty, które jednocześnie mogą skusić Cię do zakupu wyjątkową ceną.

Shiny Garage OUTLET- wyjaśniamy co to takiego i jak funkcjonuje Shiny Garage OUTLET- wyjaśniamy co to takiego i jak funkcjonuje Shiny Garage OUTLET- wyjaśniamy co to takiego i jak funkcjonuje

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka najważniejszych i najczęściej pojawiających się pytań na temat Shiny Garage OUTLET:

Czy OUTLET zawiera pełnoprawne produkty Shiny Garage?
Tak, wszystkie produkty znajdujące się w Shiny Garage Outlet są standardowymi formulacjami Shiny Garage, o pełnej przydatności do użycia i z aktualnym terminem ważności.

Jakie produkty wchodzą obecnie w skład Shiny Garage OUTLET?
Zestaw Karolina Pilarczyk Charity Kit, Sleek Premium Shampoo Watermelon 500ml, Cabrio Cleaner 500ml, Carnauba Spray Wax 250ml, Coco Tire Booster 250ml, Quick Detail Spray 150ml, Wet Protector 250ml, BIKE Offroad Cleaner 5L.

Czy w ofercie Shiny Garage OUTLET pojawiać się będą nowe pozycje?
Tak, ale częstotliwość takich działań prawdopodobnie nie będzie duża. Jak wspomnieliśmy, w SGO pojawiają się produkty np. z wycofanych ze sprzedaży zestawów lub wycofanych pojemności, a takie sytuacje nie są nagminne. Tak czy inaczej, warto z pewnością tę zakładkę obserwować.

Czy produkty z półki Shiny Garage OUTLET podlegają reklamacji?
Tak, ponieważ są to pełnowartościowe produkty, jak każde inne podlegają reklamacji. Oczywiście każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

 


 

OUTLET Shiny Garage

» OUTLET Shiny Garage to produkty do auto detailingu w najniższych cenach na rynku.

Oferta outletowa składa się z produktów z końcówek serii, limitowanych edycji, zestawów okolicznościowych czy też kosmetyków w poprzedniej formulacji lub w niestandardowych pojemnościach.

Detailingowy outlet Shiny Garage ofertuje najwyższej jakości, oryginalne produkty, które zadowolą każdego fana motoryzacji.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl